Kolor w modzie / Włoskie impresje 2009

Włoskie Impresje 2009

„Każdy, kto choć raz w życiu odwiedził Włochy, zakochał się w tym kraju i przywiózł z niego artystyczne inspiracje. Moja przygoda z tym wyjątkowym miejscem na mapie, to chęć konfrontacji swojej plastycznej wizji świata z tak bezpretensjonalną ikoną mody” – mówi Eva Minge.
    
 
   
Prezentując swoje kolekcje w Rzymie, Mediolanie czy Wenecji Eva Minge czuje się niezwykle pewnie. W krainie mody nazywana jest polską Włoszką a jej kreacje budzą podziw i szacunek. Włochy to miejsce, gdzie króluje najtrudniejszy, a zarazem najpiękniejszy element sztuki – KOLOR. Bajeczne zestawienia kolorystyczne, przymusowo traktowane słońcem i wiatrem, nadają włoskiej sztuce jedyny i niepowtarzalny charakter. Nikt na całym świecie nie potrafi tak subtelnie wydobywać z koloru światłocienia, słonecznych refleksów czy satynowych odcieni, jak Południe Europy. Ten kolor, budowany na kanwie wielkiej historii i śródziemnomorskiego klimatu to wypadkowa miłości, harmonii i tradycji rodzinnych.
 
włoskie impresje 2 2009.jpg
  
Wnętrza i kolekcje mody tworzone przez włoskich projektantów to niezwykle wysmakowane elementy światowego wzornictwa. To kolebka nieprzeciętnego piękna, do którego niekwestionowaną palmę pierwszeństwa daje wielowiekowa tradycja, umiejętność łączenia świata antycznego z nowożytnym, kultywowanie tradycji, ale również umiejętność tworzenia nowych kierunków.

„Szukając natchnienia czy wyciszenia, aby zdystansować się od cywilizacji czy codziennego zgiełku, wylatuję do Rzymu. Kilka dni spędzonych w przestrzeniach wiecznego miasta, zapach, smak, kolor i melodia włoskiego języka, pomagają w odnalezieniu właściwej drogi, pomagają przetrwać każdą złą passę. Mam nadzieję, że zamykając w opakowaniach Dekoralu moje włoskie impresje smaki, zapachy, muzykę i kolor, pomogę Państwu tworzyć własny włoski azyl.” – mowi Eva Minge

Marka Dekoral wprowadza do oferty wyjątkowo innowacyjny produkt rodem z Włoch - Dekoral Fashion Włoskie Impresje – farbę akrylową do tworzenia efektów dekoracyjnych. Eva Minge skomponowała kolorystykę, dobierając 15 kolorów bazujących na odcieniach złota, srebra i antycznego złota. Powstały trzy kolekcje farb Włoskie Impresje.
włoskie impresje 6.jpg
włoskie impresje 7.jpg
 
włoskie impresje 8.jpg

Ewa Minge korzystając z najszlachetniejszych tkanin, o różnorodnej strukturze, fakturze, grubości i połysku uzmysławia, jak rozmaicie może prezentować się kolor. Podobny efekt można uzyskać stosując farby „Dekoral Fashion Włoskie Impresje”. W zależności od zastosowanej techniki wykonania oraz własnej inwencji możemy uzyskać wiele imponujących efektów dekoracyjnych.

 
włoskie impresje 12.jpg włoskie impresje 13.jpg włoskie impresje 14.jpg
włoskie impresje 15.jpg włoskie impresje 16.jpg włoskie impresje 17.jpg
włoskie impresje 18.jpg włoskie impresje 19.jpg włoskie impresje 20.jpg
włoskie impresje 21.jpg włoskie impresje 22.jpg 3srebrne_refleksy_arrivederci_wnetrze-big.jpg
włoskie impresje 23.jpg włoskie impresje 24.jpg
 

Foto inspiracje i kolory

Zamknij