Chat with us, powered by LiveChat Przejdź do sklepu Przejdź do sklepu

Nasze produkty

NOWY KATALOG INSPIRACJI DEKORAL!


Lubisz wiedzieć co jest modne w danym sezonie? Zajrzyj koniecznie do naszego nowego katalogu, w którym przedstawiamy najnowsze trendy wnętrzarskie. W bogatych paletach Dekoral znajdziesz kolory inspirowane barwami nieboskłonu (Jak w niebie), ciepłymi odcieniami ziemi (Blisko ziemi) oraz nasyconymi i relaksującymi zieleniami (Zielony rytuał). Nie zabrakło również energetycznych i neonowych kolorów dla odważnych (Bez granic). Zainspiruj się już teraz!

 
Obejrzyj katalog

wizualizer2019_ciemna.png

Zapomnij o godzinach spędzonych na dobieraniu kolorów ścian. Za pomocą kilku kliknięć stwórz realistyczną wizualizację Twojego mieszkania w wybranych kolorach. Z programu możesz swobodnie korzystać na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie.

Przejdź do Wizualizera
 

TWÓJ DOM, TWÓJ STYL


I wy panowie inżyniery, i wy prawniczki na obcasach
czy lofty to czy garsoniery – wasz dom, wasz styl, wygoda wasza! Choć kolorów bez liku i choć jest was tylu, wszyscy macie prawo do własnego stylu.

Zapraszamy do obejrzenia MANIFESTU marki Dekoral.Zobacz spot

ZAMÓW TESTER KOLORU


Planujesz malowanie i nie wiesz jaki kolor wybrać? Możesz przetestować kolor przed malowaniem, dzięki testerom Dekoral. Przejdź na stronę i zamów testery, aby wybrać wymarzony kolor.

Zamów tester


PPG Deco Polska Sp. z o.o.


numer infolinii: 801 11 33 11
e-mail: serwis.klienta@ppg.com