Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Łazienki, pralnie, kuchnie i jadalnie – to miejsca, w których często pojawia się wilgoć lub plamy na ścianie. Dlatego planując remont warto sięgnąć po farbę o specjalnych właściwościach. Poznajcie naszego eksperta do zadań specjalnych – emulsję Dekoral Łazienka & Kuchnia. Jej powłoka jest długotrwale zabezpieczona przed działaniem grzybów pleśniowych i odporna na zmywanie i szorowanie, dlatego bez trudu usuniemy z niej nawet tłuste plamy. Dzięki palecie 26 kolorów będzie nie tylko czysto, ale i stylowo!

CZYSTO I STYLOWO


Idealna czystość i inspirujące kolory? Z farbą Łazienka & Kuchnia to proste! Sprawdź pomysły Dekoral i zainspiruj się, a poranna kawa czy wieczorna kąpiel już nigdy nie będą takie same! 

Obejrzyj katalog

MALOWANIE
ŁAZIENKI I KUCHNI


Łazienka i kuchnia to szczególne miejsca w każdym domu. Powierzchnie ścian i sufitów są tutaj narażone na wiele niekorzystnych czynników, jak para, woda czy tłuste plamy. Radzimy, jaki produkt wybrać, by efekt remontu cieszył nas jak najdłużej. 

Przejdź do artykułu

ŁAZIENKA & KUCHNIA


Receptura farby Łazienka & Kuchnia stworzona została z myślą o tych pomieszczeniach, w których szczególnie zależy nam na zachowaniu czystości i higieny. Jest odporna na wilgoć i tłuste plamy, można ją zmywać i szorować. Posiada również bardzo dobre parametry aplikacyjne, jak krycie czy wydajność. Dowiedz się więcej! 

Przejdź do produktu