Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Modna łazienka 2022 – nowe trendy kolorystyczne

Modna łazienka 2022 – nowe trendy kolorystyczne

Łazienka to miejsce, w którym spędzamy czas podczas porannej toalety, wykonywanej najczęściej w pośpiechu, ale także w trakcie długich wieczornych kąpieli i relaksujących rytuałów. Przestrzeń ta powinna więc wprowadzać nas w dobry nastrój na miły początek lub koniec dnia. Atmosferę najłatwiej zaaranżować odpowiednio komponując barwy. Marzysz o tchnięciu w swoją łazienkę nowego życia, lub chcesz stworzyć wyjątkowy pokój kąpielowy, ale nie wiesz na jakie kolory się zdecydować? Postaw na Dekoral! Podpowiadamy, jak dzięki naszym farbom wyglądać może modna łazienka 2022.

Farba do łazienki – czym powinna się charakteryzować?

Wiele osób zastanawia się, jaki kolor do łazienki wybrać, aby czuć się w niej komfortowo. Warto jednak podkreślić, że kluczowym elementem decyzji jest zakup dobrej emulsji. Farba do łazienki musi być przede wszystkim odporna na wilgoć, której w pomieszczeniu przeznaczonym do codziennej toalety nie da się uniknąć. Ponadto emulsja powinna mieć właściwości hydrofobowe, a co za tym idzie – odpychać wodę i płynne zabrudzenia. Należy zwrócić także uwagę, aby zapewniała odpowiednią mikrowentylację powierzchni, była odporna na szorowanie oraz rozwój grzybów i pleśni, który jest realnym zagrożeniem w wilgotnych pomieszczeniach. 

Modna łazienka 2022 to przede wszystkim przestrzeń zaaranżowana mądrze i odpowiedzialnie, nie należy zapominać więc o doborze farby dobrej jakości. Wszystkie wymienione wyżej cechy ma w sobie nasza emulsja Łazienka & Kuchnia. Dodatkowo wzbogaciliśmy jej paletę o najmodniejsze w tym roku barwy.

Trendy kolorystyczne 2022 – jaki kolor do łazienki wybrać?

Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu do łazienki pozytywnie wpływających na nastrój, a jednocześnie modnych kolorów, postaw na farby Dekoral. Zapewnią one wyjątkowy efekt dekoracyjny, a także zadbają o ochronę ścian. Jak może wyglądać modna łazienka 2022 stworzona przy użyciu naszych farb? Oto kilka propozycji.

Zieleń i słońce

Ciekawym i modnym w tym sezonie rozwiązaniem jest czerpanie pełnymi garściami z barw pochodzących ze świata przyrody. Warto wprowadzić do wnętrza świeże odcienie zieleni– wypróbuj więc stonowaną Miętową Pokusę czy Pastelową Szałwię lub bardziej wyrazistą i energetyczną Wesołą Limonkę. Aby rozświetlić zielenie w łazience, wystarczy zestawić je z ciepłymi barwami słońca, takimi jak nasz Olejek Cytrynowy, Szafranowy Żółty lub lekki i stonowany Beżowy z Klasą. Otoczenie się barwami przyrody to znakomity sposób na poprawę nastroju i pozytywny klimat w Twojej łazience.

Zieleń i słońce

Moc wody, nieba i powietrza

Zawsze modnym i trafionym rozwiązaniem jest wprowadzenie do łazienki różnych odcieni niebieskiego, który kojarzy się z wodą, niebem i powietrzem, a co za tym idzie – przestrzenią, świeżością i czystością. Zwolennikom subtelnych rozwiązań w tym roku szczególnie polecamy Błękitny Łazienkowy, przywodzący na myśl bezchmurne niebo odbijające się w tafli wody. Fanów wyrazistych akcentów z kolei z pewnością zachwyci soczysty Turkus Idealny. Oba kolory zestawiać można z bielą lub szarościami, np. Stylowym Stalowym lub odcieniem Na Szarym Końcu. Połączenie to doda wnętrzu nowoczesności i klasy.

Moc wody, nieba i powietrza

Minimalistycznie i elegancko 

A może wolisz bardziej surowe, stonowane rozwiązania? Modna łazienka 2022 może przybrać także minimalistyczną postać. Aby stworzyć nowoczesną, powściągliwą aranżację, warto wybrać naszą Betonową Dżunglę – wyrazistą, klasyczną szarość. Aby ją nieco rozjaśnić, polecamy połączenie jej z uniwersalną bielą lub jaśniejszymi odcieniami popielatego, np. Na Szarym Końcu lub Stylowym Stalowym. Łazienka utrzymana w tych barwach zachwyci elegancją i pozwoli się wyciszyć. 

Minimalistycznie i elegancko

Modna łazienka 2022 z Dekoralem

Bogaty wybór kolorów w linii Łazienka & Kuchnia sprawia, że stworzenie nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni staje się łatwe i przyjemne, niezależnie od tego, czy jesteś fanem stonowanych odcieni, czy wyrazistych akcentów. Paletę barw rozbudowaliśmy o najmodniejsze w obecnym sezonie kolory, dzięki czemu swoją domową łazienkę możesz przemienić w wyjątkową przestrzeń na miarę nowych czasów. Połącz przyjemne z pożytecznym i wybierz wysokiej klasy farbę do łazienki zgodną z wiodącymi trendami kolorystycznymi.

Modna łazienka 2022 z Dekoralem