Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Zmień swój dom z Dekoralem!

Zmień swój dom z Dekoralem!

Chcesz zaaranżować komfortową i bezpieczną przestrzeń dla Twojej rodziny? Sięgnij po nasze inspiracje. Wykorzystaj aktualne trendy, by wprowadzić do swojego domu przytulność i ciepło. Dowiedz się, jak odświeżyć wystrój poszczególnych pomieszczeń i uczynić go jeszcze bardziej przyjaznym dla domowników.
 

Salon


Wprowadź do swojego salonu odrobinę świeżości i odmień jego wygląd. Poniżej znajdziesz sporą dawkę inspiracji, dzięki którym bez trudu zaaranżujesz nowoczesne wnętrze w oparciu o aktualne trendy.

INSPIRACJE I ARANŻACJE SALONU

Sypialnia

Chcesz przywitać nadchodzący sezon nowym kolorem w sypialni? Dlaczego nie! To prosty sposób na metamorfozę i wprowadzenie do wnętrza świezej energii. Jakie kolory do sypialni są modne w tym roku? Zainspiruj się aktualnymi trendami i poznaj nasze propozycje na nowoczesny i lekki wystrój.

NAJNOWSZE TRENDY W SYPIALNI

Kuchnia i jadalnia


Jak według projektantów wygląda obecnie modna kuchnia i jadalnia? Wystrój pomieszczenia nabierze nowego charakteru, jeśli odświeżysz meble, wprowadzisz stylowe dodatki i wyraziste kolory. Przeczytaj, by dowiedzieć się, jakie trendy aktulanie dominują . Być może nasze pomysły zainspirują Cię do zmiany.

POMYSŁY NA MODNĄ KUCHNIE I JADALNIE

Łazienka


Wśród najnowszych trendów dominują intensywne, wyraziste barwy, choć nie brakuje także kojących i stonowanych odcieni. Jakie kolory ścian do łazienki wybrać? Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej o propozycjach projektantów na nadchodzący sezon. Być może znajdziesz inspirację dla siebie i uda Ci się stworzyć wyjątkową aranżację w swoim domu.

ŁAZIENKA – POMYSŁY NA MODNY WYSTRÓJ

Pokój dziecięcy


Wystrój w dziecięcym pokoju powinien sprzyjać jednocześnie nauce, zabawie i wypoczynkowi. To miejsce stanowi azyl dla naszej pociechy. Warto więc zadbać o to, by miało pozytywny wpływ na jej samopoczucie. Jak urządzić nowoczesny pokój dla dziecka? Jeśli planujesz wprowadzić zmiany w wystroju wnętrza Twojego smyka, sięgnij po garść inspiracji. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na niebanalne aranżacje oparte na aktualnych trendach.

ARANŻACJE POKOJU DZIECKA

Hol i przedpokój


To od przedpokoju zależy zwykle pierwsze wrażenie naszych gości. Warto więc zadbać o jego aranżację i uczynić z niego atrakcyjną zapowiedź tego, czego można się spodziewać w kolejnych pomieszczeniach. Jak pomalować przedpokój, by zapewnić mu modny i efektowny wygląd? Poniżej znajdziesz garść inspirujących pomysłów opartych na najnowszych  trendach. Skorzystaj z nich, by nadać wnętrzu nowoczesny charakter.

INSPIRACJE I ARANŻACJE PRZEDPOKOJU

Poddasze


Umieszczone na poddaszu mieszkanie ze skosami może być piękne i klimatyczne, jednak jego urządzenie dla wielu stanowi niemałe wyzwanie. Jak umeblować i pomalować poddasze? Inspiracje i pomysły znajdziesz w tegorocznych trendach. Oto przegląd tych najbardziej popularnych.

Pomysły na modne poddasze

Domowe biuro


Jak urządzić domowe biuro w salonie lub sypialni? Jak barwy wpływają na naszą efektywność? Jaki kolor ścian w biurze wybrać, aby każdego dnia witać obowiązki zawodowe z uśmiechem? Nasze propozycje z pewnością zainspirują Cię do zmian i pomogą stworzyć idealną przestrzeń do pracy.

Inspiracje i aranżacje miejsca do pracy