Chat with us, powered by LiveChat Przejdź do sklepu Przejdź do sklepu

Wybierz kolekcję kolorystyczną

 

SKLEP DEKORAL ALLEGRO


Sprawdź ofertę naszych produktów w oficjalnym sklepie Dekoral Allegro. Sięgnij po farby i emalie, którym zaufały miliony Polaków.

Kup na Allegro
 


Zapomnij o godzinach spędzonych na dobieraniu kolorów ścian. Za pomocą kilku kliknięć stwórz realistyczną wizualizację Twojego mieszkania w wybranych kolorach. Z programu możesz swobodnie korzystać na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie.

Przejdź do Wizualizera
 

Zamów tester koloru

Planujesz malowanie i nie wiesz jaki kolor wybrać? Możesz przetestować kolor przed malowaniem, dzięki testerom Dekoral. Przejdź na stronę i zamów testery, aby wybrać wymarzony kolor.

Zamów tester

Kolor Roku 2020 - Blue Clouds. Poczuj się jak w niebie!


Przedstawiamy kolor roku 2020 marki Dekoral. Zgaszony błękit Blue Clouds z palety farby Home & Style to stabilność, miękkość, najbardziej niematerialny z kolorów z całego spektrum. Patrzymy w niebo, w siną dal albo na bezkres morza, by oddać się refleksji nad tym, dokąd zmierzamy. Ten kolor ma w sobie spokój i łagodność – nie zawłaszcza naszej uwagi we wnętrzach i pozostawia przestrzeń dla skupienia i prostych przyjemności.

Czytaj dalej

Inspiracje Dekoral
Obejrzyj inspirujące połączenia, które proponujemy. Zobacz jakie propozycje przygotował nas zespół projektantów, które podążają za światowymi trendami.

  Czytaj dalej