Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Lakier transparentny i brokat - dekoracyjny efekt na Twoich ścianach

Aby nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru warto wykorzystać zestaw do dekoracji Dekoral, który składa się z transparentnego lakieru oraz złotego lub srebrnego brokatu. W ten sposób można uzyskać niesamowity efekt iskrzących się ścian i stworzyć niepowtarzalną aranżację w swoim domu. Jak to zrobić? Czego można się spodziewać, sięgając po lakier transparentny i brokat Dekoral? Bierzemy pod lupę oba produkty!

dekoracyjny efekt na Twoich ścianach

 

Lakier transparentny i brokat Dekoral – sposób na iskrzące się ściany

Pokryte srebrnymi lub złotymi drobinkami ściany sprawią, że w Twojej sypialni zapanuje niepowtarzalny nastrój. Lakier transparentny i brokat Dekoral warto zastosować także w pokoju dziecięcym. Produkty te pozwolą uzyskać oryginalny, dekoracyjny efekt, zapewniając ścianom satynowy połysk i przyciągając uwagę brokatowym wykończeniem. To jednak nie wszystko. Lakier transparenty z dedykowanym brokatem nie tylko zdobi, ale też pełni praktyczną funkcję, chroniąc ściany przed zabrudzeniem. Doskonale zabezpiecza pokryte nimi powierzchnie, ułatwiając utrzymanie ich w czystości. To czyni zestaw dekoracyjny Dekoral idealnym dla intensywnie użytkowanych obiektów użyteczności publicznej, klatek schodowych czy korytarzy. Poza wyjątkowymi właściwościami ochronnymi, lakier transparentny i brokat wydobywają też głębię koloru zastosowanej na ścianie farby. Ich aplikacja jest niezwykle prosta, a dekoracyjny efekt utrzymuje się przez długi czas.

Lakier transparenty z dedykowanym brokatem
lakier transparentny i brokat wydobywają też głębię koloru zastosowanej na ścianie farby

 

Jak uzyskać efekt brokatowych ścian?

Lakier transparentny oraz brokat Dekoral można stosować zarówno na matowe, jak i satynowe farby. Pokrycie ścian złotym lub srebrnym pyłem nie zajmuje dużo czasu. Możesz to zrobić samodzielnie, bez profesjonalnej pomocy. Dla ułatwienia zamieściliśmy krótki film, w którym znajdziesz wskazówki dotyczące aplikacji obu produktów. Zanim jednak do niej przystąpisz, pomaluj ściany odporną na szorowanie farbą z palety Dekoral np. farbą lateksową Dekoral Clean & Color. Następnie dokładnie wymieszaj lakier z brokatem i pokryj nimi ściany, posługując się wałkiem. Pamiętaj, by nie łączyć brokatu bezpośrednio z farbą. Iskrzące się drobinki nie będą wówczas widoczne. Kiedy warto sięgnąć po zestaw lakier transparentny i brokat Dekoral? Wtedy, gdy szukasz niezawodnego zabezpieczenia przed plamami i chcesz uzyskać niepowtarzalny efekt. Zestaw dekoracyjny Dekoral znakomicie sprawdzi się w eleganckich, wyrafinowanych wnętrzach oraz w aranżacjach w stylu glamour. Wybierz srebrny pył, jeśli chcesz pokryć brokatem ścianę w chłodnym odcieniu, np. w błękicie czy szarości. Złote drobinki znakomicie prezentują się w zestawieniu z zielenią, brązem lub czerwienią. To doskonały sposób na rozświetlenie wnętrza i wprowadzenie do niego odrobiny luksusu.

Zestaw dekoracyjny Dekoral znakomicie sprawdzi się w eleganckich, wyrafinowanych wnętrzach
Wiesz już, jak pokryć ściany złotym lub srebrnym pyłem?

Wiesz już, jak pokryć ściany złotym lub srebrnym pyłem? Znasz właściwości transparentnego lakieru oraz brokatu Dekoral? Jeśli udało nam się dostarczyć Ci inspiracji, skorzystaj z wyjątkowej oferty Dekoral i wprowadź nieco blasku do swojego domu. Uzyskany przy pomocy naszego zestawu dekoracyjnego efekt z pewnością Cię nie rozczaruje!

Uzyskany przy pomocy naszego zestawu dekoracyjnego efekt z pewnością Cię nie rozczaruje!