Kolory

Szarość - modne i neutralne wnętrze

Szare ściany to jeden z bardziej modnych obecnie trendów w aranżacji wnętrz. Stanowią idealne tło, wprowadzają do wnętrza harmonię i elegancję. Uniwersalność koloru szarego przejawia się również w dopasowaniu do innych barw i pomieszczeń.

Kolor szary kojarzył się kiedyś ze smutkiem i monotonią. Obecnie coraz częściej wybierany jest do aranżacji wnętrz, ze względu na swoją uniwersalność i klasę jaką wprowadza do pomieszczenia. Sprawdza się w każdym domu, stylu, czy pomieszczeniu.

Warto jednak zestawić i przełamać szary z innymi kolorami, aby uniknąć wspomnianej monotonii, czy rutyny. Szarości we wszystkich odcieniach idealnie komponują się z innymi barwami. Zestawiając je z czerwieniami, pomarańczami lub żółciami wydobędziemy naturalne ciepło i energię tych barw, pozwalając im jeszcze mocniej rozświetlić pomieszczenie. Połączenie szarego z niebieskim, zielonym lub turkusem powiększy optycznie wnętrze i nada mu harmonii.

Szarości również bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z klasyczną bielą lub czernią, nadając świeżości i charakteru wnętrzu.

Nasze marki