Kolory

Urodzinowa Paleta Kolorów Dekoral

Z okazji 20 urodzin marka Dekoral przygotowała 20 nowych kolorów – Trendy Colors. Kolekcja łączy różne trendy: odwrócenie, utkane marzenie, naturalny balans, odwagę, którym odpowiadają poszczególne gamy kolorów – szarości, róże, zielenie, granaty.

Odwrócenie
Spokój, równowaga, wyciszenie to elementy charakterystyczne dla trendu odwrócenie. Paleta delikatnych pasteli, od błękitu wody po kamienne szarości tworzy niesamowity wachlarz, który uspokaja umysł i otwiera zmysły na nowe doznania.

Utkane marzenie
Kolorystyka inspirowana romantycznymi marzeniami. Ciepłe, pastelowe róże pozwalają odpłynąć w świat wykreowanych snów i fantazji. Rozświetlają wnętrze, nadając mu lekko tajemniczy charakter.

Naturalny balans
Paleta przeznaczona dla wszystkich miłośników życia w zgodzie z naturą, ceniących sobie prostotę i bezpretensjonalność. Spokojne, jasne odcienie zieleni sprawiają, że otaczający świat staje się bardziej przyjazny i harmonijny.

Odwaga
Trend przeznaczony dla odważnych i wyrazistych osobowości, lubiących wyrafinowane i tajemnicze wnętrza, jak również ceniących sobie spokój i intymność. Główne kolory to głębokie, morskie odcienie granatu, złamana czerń.

Nasze marki