Rodzaje wnętrza

Jak urządzić przedpokój?Eleganckie szarości, błękity w duecie z różem? Modny fiolet, czy słoneczny odcień żółci, jako energetyczne akcenty kolorystyczne? Wbrew pozorom, to nie propozycje doboru kolorów w salonie, czy kuchni, a w przedpokoju, który jako wizytówka naszego mieszkania, powinien być również urządzony ze stylem i smakiem.

 

Dlaczego przedpokój jest ważny w aranżacji wnętrz i na co warto zwrócić uwagę w trakcie jego urządzania – tego wszystkiego dowiesz się już na początku sierpnia (01.08) o godzinie 20.00, podczas live’u “Jak urządzić przedpokój”. To już druga z cyklu naszych wakacyjnych spotkań poświęconym aranżacjom wnętrz i doboru kolorów, transmisja na żywo, która odbędzie się na facebookowym profilu marki Dekoral, a poprowadzą ​ją ponownie, Joanna Real-Studzińska oraz Beata Kwiatkowska - autorki popularnego bloga ​wnętrzarskiego Make Home Easier.

 

Czego dowiesz się z live’u “Jak urządzić przedpokój”?

 

  1. Jakie rozwiązania kolorystyczne, aranżacyjne sprawdzą się w przedpokoju, jakich unikać?
  2. Jak dobrać najmodniejsze kolory w przedpokoju?
  3. Jak urządzić mały przedpokój? - triki na wizualne powiększenie przestrzeni.

 

Zapisz się klikając tutaj
 

 

Zapraszamy w słoneczne progi
 

Przedpokój często bywa pomijany jako mniej istotna część domu. To duży błąd, bo to właśnie przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które widzą goście po wejściu. Jego wystrój powinien więc robić dobre wrażenie, zapraszać do środka. Co jest ważne w aranżacji? Przede wszystkim, odpowiednio dobrana kolorystyka i oświetlenie. Szarość jest jednym z bardziej popularnych kolorów, które stosuje się w przedpokoju, szczególnie w małych metrażach. Rozświetla oraz powiększa optycznie przestrzeń, nadając jej elegancki styl. Jeśli jednak wolisz bardziej energetyczne, kolorowe miksy, wprowadź obok chłodnej szarości kilka akcentów kolorystycznych - wyrazisty fiolet, róż, czy słoneczny odcień żółci. Jednym z rozwiązań jest również wyróżnienie pojedynczej ściany charakterystyczną barwą.

 

Postaw na dobrą organizację przestrzeni
 

Przedpokój, to przestrzeń którą można również funkcjonalnie zaaranżować, dzięki odpowiednim meblom. Pamiętajmy, aby ukryć w nich jak najwięcej rzeczy, ponieważ wszystko, co będzie znajdowało się na zewnątrz przytłoczy pomieszczenie oraz wywoła niepożądne wrażenie nieładu. Najlepiej sprawdzają się m.in. pojemne szafy wnękowe, mogą być dodatkowo przeszklone, szafy z drzwiami przesuwnymi zamiast otwieranymi, które zajmują sporo miejsca. Warto wstawić szafkę na buty, przechowamy w niej obuwie noszone na co dzień, jak sezonowo. Popularne w Polsce są wciąż bardziej rozbudowane meble, jak ławka-szafka na buty połączona z lustrem i wieszakiem. Spełnia funkcje zarówno przechowalni, jak i ławeczki podczas zakładania i ściągania butów.

 

Lustereczko, powiększ przecie…
 

Lustro ścienne, stojące, czy montowane na frontach mebli, jako jeden z trików optycznych, powiększających wąski przedpokój? A może pionowe pasy na ścianach, które można wykonać samodzielnie?Jak je zrobić? Tego dowiecie się już 1 sierpnia (środa) o godzinie 20.00 podczas live’u na www.facebook.com/DekoralFashion.
 

Zapraszamy!

 

 

Nasze marki