Style wnętrzarskie

Styl nowoczesny

Nowoczesne wnętrza charakteryzują się przede wszystkim prostotą, która przejawia się zarówno, w kształtach, kolorach jak i dodatkach. 

Podstawowymi kolorami jakie pasują do nowoczesnego wnętrza są biel, czerń, beże oraz szarości. Stonowane ściany będą doskonałym tłem dla prostych w formie i kształcie mebli oraz nowoczesnych dodatków, których nie może zabraknąć w takiej aranżacji. Styl nowoczesny jest raczej skromny w liczbę mebli, dzięki czemu w pomieszczeniu tworzony się przestrzeń, która tak dobrze podkreśla cechy stylu.

W stylu nowoczesnym dużą rolę gra zabawa materiałami. Swobodnie łączone są tam drewno, metal, plastik, czy beton. Zabawa strukturą ścian oraz mebli pozwala na wprowadzenie do wnętrza świeżości i oryginalności przy jednoczesnym zachowaniu prostoty i nieograniczaniu przestrzeni.

Równie ważne w takiej aranżacji jest oświetlenie, które powinno jak najlepiej oświetlać pomieszczenie. Można zastosować lampy, które nie będą się narzucać we wnętrzu, pozostawiając mocniejszy akcent np.  kolorom ścian lub wręcz przeciwnie postawić na duże, modernistyczne lampy, które będą od razu nadawać aranżacji charakteru. Nowoczesne wnętrza pozwalają również na zabawę kolorem ściany, proponując np. połączenia kolorów satynowym z matowymi lub stonowanych z jednym mocniejszym akcentem.  

Nasze marki