Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Sklep malarski z farbami Bielsko-Biała

 

Od 1998 roku towarzyszymy Polakom we wnętrzarskich metamorfozach. Dostarczamy nie tylko najlepszej jakości produkty do malowania i odnowy domu, ale także – a może przede wszystkim – mnóstwo inspiracji. Nie boimy się wyzwań i nieustannie ulepszamy jakość produktów naszej marki, która przez ponad 20 lat istnienia na rynku stała się synonimem wysokiej jakości. Zapoznaj się z ofertą, którą możesz znaleźć w naszych sklepach malarskich w Bielsku-Białej.

Zobacz sklepy
 


Sklep malarski Bielsko-Biała. Zainspiruj się z Dekoral

Wnętrza, w których spędzamy czas, posiadają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wystrój, światło, przyjazne otoczenie – to wszystko w bardzo dyskretny, aczkolwiek istotny sposób wspomaga nasze funkcjonowanie każdego dnia. Dotyczy to zarówno przestrzeni, w których mieszkamy, jak i tych, w których pracujemy lub spędzamy wolny czas. W Dekoral rozumiemy to doskonale. Jako eksperci od farb i produktów do malowania domu, zdajemy sobie sprawę, że dobrze dobrana kolorystyka czy wystrój dopasowany do charakteru pomieszczenia to coś więcej niż tylko kwestia estetyczna. Dlatego naszym klientom oferujemy nie tylko doskonałej jakości farby, ale również pomysły na zmianę wyglądu wnętrz. Służymy poradami i gotowymi inspiracjami, które możesz znaleźć zarówno w naszych katalogach w sklepach, jak i na stronie internetowej.
 
 

Farby Bielsko-Biała. Dlaczego warto wybrać Dekoral?

Dlaczego warto postawić na Dekoral? Nie bez przyczyny jesteśmy jedną z najpopularniejszych marek na polskim rynku. Nasze palety kolorystyczne obejmują ponad 300 barw, które powstają z uwzględnieniem najnowszych trendów i technologii. Posiadamy niezbędną i stale aktualizowaną wiedzę, a dzięki niej również możliwości, aby nieustannie poszerzać i ulepszać naszą ofertę. Profesjonalizm i doświadczenie łączymy z kreatywnością i nieustannie świeżym spojrzeniem na kwestie wnętrzarstwa. Cenimy sobie nowe trendy i staramy się je wplatać do standardowej oferty, która od 20 lat podbija serca Polaków i gości w ich domach. Odwiedź nas w sklepie z farbami w Bielsku-Białej i przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie.

 

Sklep z farbami Bielsko-Biała

Poszukujesz sklepu malarskiego w Bielsku-Białej? Odwiedź nas w jednej z dogodnie zlokalizowanych placówek Dekoral i zobacz, co możemy Ci zaoferować. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości produkty do malowania i remontowania domu. W skład naszego asortymentu wchodzą farby kolorowe, białe, fasadowe i dekoracyjne, a także podkłady i grunty. W ofercie znajdują się również profesjonalne przyrządy do malowania, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał farb Dekoral. W naszych sklepach czekają na Ciebie także specjaliści, którzy chętnie podpowiedzą, jak połączyć ze sobą kolory i doradzą, jakie rozwiązanie będzie dla Twojego domu najlepsze. Na miejscu otrzymasz także próbniki kolorów, dzięki którym zobaczysz, jak wybrane barwy prezentują się w konkretnym otoczeniu i jak wypadają w zestawieniu z Twoim wyobrażeniem wnętrza.
Zapraszamy do odwiedzenia jednego z punktów Dekoral zlokalizowanego w Bielsku-Białej!