Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Sklep malarski z farbami Kalisz

 

Odświeżenie koloru ścian to jedna z najlepszych i najprostszych metod na metamorfozę mieszkania. Zmiana kolorystyki zarówno w sypialni, jak i w salonie, kuchni, łazience czy w każdym innym pomieszczeniu w domu to zabieg znacząco poprawiający jego estetykę. Wnętrze wygląda schludnie, czysto i atrakcyjnie. To samo dotyczy elewacji, ogrodzenia, mebli i wielu innych powierzchni, które można samodzielnie odmalować. Gdzie znaleźć sprawdzony sklep malarski? Kalisz jest jednym z miast, w których dostępne są popularne i cenione przez klientów farby marki Dekoral.

Zobacz sklepy
 


Sklep malarski – Kalisz. Farby Dekoral

Marka Dekoral nie bez powodu od lat znajduje się w czołówce producentów farb najchętniej wybieranych przez klientów. Oferuje bardzo szeroki asortyment produktów wysokiej jakości i proponuje różnorodną paletę barw. Dekoral dba o właściwości farb i znakomitą, wciąż zmieniającą się kolorystykę. Produkty równomiernie rozprowadzają się po powierzchni, są trwałe i odporne na zabrudzenia. Szukasz naprawdę dobrej farby? Kalisz to miasto, w którym znajduje się wiele sklepów, posiadających bogatą ofertę produktów Dekoral. Co można znaleźć wśród nich?

Farby do wnętrz – to przede wszystkim lateksowe emulsje, charakteryzujące się odpornością na szorowanie i posiadające ładne, matowe lub satynowe wykończenie. Wśród najbardziej polecanych należy wymienić serię Dekoral Moc Koloru, która zapewnia ścianom oddychanie oraz plamoodporne farby z linii Clean & Color, bezpieczne nawet dla alergików. Powstały z myślą o tych, którzy chcą jak najdłużej cieszyć się pięknym kolorem, a jednocześnie wyjątkowo łatwą aplikacją. Dla wielbicieli klasycznej i kojarzonej z czystością i minimalizmem bieli w sklepie dostępne są zarówno farby lateksowe, jak i akrylowe – odporne na zabrudzenia, zapewniające doskonałe krycie i trwałe. Wśród nich warto wymienić emulsje Clean & White oraz Dekoral Perfect. Łazienka & Kuchnia to z kolei farby przeznaczone do tych dwóch pomieszczeń w domu, które są szczególnie narażone na zabrudzenia i wilgoć, bowiem emulsje zapewniają świetną mikrowentylację, a co więcej można je myć bez obaw o utratę koloru.

Farby fasadowe – w ofercie marki nie mogło zabraknąć produktu do malowania elewacji. Akrylowa farba do fasad firmy Dekoral może być używana również wewnątrz. Emulsja wzbogacona została o silikon, dzięki czemu woda nie wnika w strukturę ściany, a co za tym idzie – farba jest odporna na czynniki zewnętrzne i zanieczyszczenia.

Farby renowacyjne – Dekoral produkuje także farby do innych powierzchni, między innymi szybkoschnącą emalię Do Dzieła!, która przeznaczona jest do malowania różnych tworzyw: drewna, metalu, płyt MDF, lamperii i innych. To uniwersalny produkt, który stosować można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Emalia gwarantuje gładką powłokę odporną na czynniki zewnętrzne, plamy, tłuszcze oraz detergenty. Produkt jest w pełni bezpieczny i bardzo wydajny.


 

Sklep z farbami – Kalisz. Modne kolory

Sklep malarski, zlokalizowany w Kaliszu, oferuje nie tylko farby, ale również grunty oraz podkłady, które są niezbędne do przygotowania podłoża przed malowaniem. Duży wybór, świetna jakość, niezwykła kolorystyka, to najważniejsze wyróżniki produktów marki Dekoral. Gdzie ich szukać? Odpowiedź stanowi sklep z farbami. Kalisz to miasto, w którym z łatwością można nabyć produkty i akcesoria Dekoral.