Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Sklep malarski z farbami Legnica

 

Odświeżenie i przemalowanie ścian to nie tylko możliwość zmiany wyglądu pomieszczenia, ale również kwestia czystego i schludnego wnętrza. Aby ułatwić sobie pracę i uzyskać pożądane rezultaty, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości farby i grunt. Gdzie je kupić? Odpowiedzią jest zaufany sklep malarski. Legnica jest jednym z miast, w których znajdują się sklepy z farbami, oferujące szeroki asortyment produktów Dekoral.

Zobacz sklepy
 


Sklep malarski – Legnica. Szeroki wybór produktów Dekoral

Dekoral stale wprowadza na rynek nowe i coraz lepsze produkty o unowocześnionych formułach. Gwarantuje nie tylko piękne kolory, ale także znakomitą jakość. Farby są odporne na ścieranie i łatwe w aplikacji, a ich kolor utrzymuje się przez bardzo długi czas. Gdzie znaleźć te farby? Legnica to miasto, w którym znajduje się wiele sklepów malarskich, posiadających bogatą ofertę produktów marki Dekoral. Co jest dostępne w asortymencie?

Farby do wnętrz – głównie lateksowe emulsje o matowym lub satynowym wykończeniu, odporne na upływ czasu, zabrudzenia i szorowanie. Wysoce plamoodporne są farby z serii Clean & Color, polecane alergikom i do użytku w domach, w których przebywają małe dzieci. Emulsje z linii Dekoral Moc Koloru oprócz tego, że wspaniale wyglądają, zapewniają ścianie oddychanie. Osobom, które preferują minimalistyczną i elegancką biel polecić można serię Dekoral Clean & White lub linię Perfect, czyli farby mocno kryjące i odporne na zabrudzenia. Dekoral Łazienka & Kuchnia to z kolei emulsje specjalistyczne, przeznaczone do malowania tych dwóch wnętrz, które nieustannie narażone są na wilgoć i powstawanie plam. Zapewniają mikrowentylację, a ponadto tworzą na ścianie odporną na szorowanie powłokę, która nie traci swojego koloru, pomimo upływu czasu.

Farby fasadowe – do malowania zarówno wnętrz, jak i elewacji budynku. Godna polecenia jest akrylowa farba Dekoral, która w swoim składzie zawiera silikon, izolujący ścianę od czynników zewnętrznych i chroniący ją przed wnikaniem wody.

Farby renowacyjne – Do Dzieła! to uniwersalna farba do malowania pozostałych powierzchni, np. drewna, metalu i płyt MDF. Można jej używać zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Jest to szybkoschnąca emalia, która tworzy gładką, odporną powłokę. Stanowi bezpieczny i wydajny produkt. W ofercie marki Dekoral znajduje się wiele innych produktów, przeznaczonych do różnych powierzchni

 

Sklep z farbami – Legnica. Wysokiej jakości produkty Dekoral

Legnicki sklep malarski daje możliwość wyboru produktów wysokiej jakości, które niezbędne są do odmalowania ścian. Oprócz farb w asortymencie sklepu znajdują się też preparaty do przygotowania podłoża przed malowaniem, a więc grunty i podkłady. Każdy, kto planuje odświeżenie koloru ścian, znajdzie w ofercie Dekoral wszystko, co potrzebne, aby metamorfozę pomieszczenia przeprowadzić we własnym zakresie i uzyskać naprawdę zadowalające efekty. Gdzie znaleźć wysokiej jakości farby? Legnica to miasto, w którym zlokalizowanych jest wiele sklepów malarskich Dekoral.