Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Zmień swój dom
z Dekoralem

Zmień swój dom<br/> z Dekoralem

Kolory to ważna część naszego życia. Inspirują, dają nam radość i wytchnienie.
Dekoral od lat towarzyszy Polakom w projektach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów. 
Sprawdź, co jest modne w tym sezonie i wybierz swoją ulubioną aranżację.

 

NOWY KATALOG INSPIRACJI DEKORAL!


Lubisz wiedzieć co jest modne w danym sezonie? Zajrzyj koniecznie do naszego nowego katalogu, w którym przedstawiamy najnowsze trendy wnętrzarskie. W bogatych paletach Dekoral znajdziesz kolory inspirowane barwami nieboskłonu (Jak w niebie), ciepłymi odcieniami ziemi (Blisko ziemi) oraz nasyconymi i relaksującymi zieleniami (Zielony rytuał). Nie zabrakło również energetycznych i neonowych kolorów dla odważnych (Bez granic). Zainspiruj się już teraz! 


Obejrzyj katalog

ODKRYJ NOWY TRENDBOOK BRW LATO!


Lato w pełni, a Ty wciąż poszukujesz inspiracji? Eksperci z BRW podpowiadają jak urządzić balkon, ogród, kuchnię, salon, jadalnię i pokój dziecka, a wszystko to zgodnie z letnimi, jeszcze ciepłymi trendami! Zobacz, które kolory z palety farby Clean & Color idą w parze z meblami oraz dodatkami BRW i zainspiruj się do zmian! 

Obejrzyj trendbook

Jak korzystać
z próbników
i testerów?


Jak spośród setek kolorów wybrać idealny odcień do sypialni czy salonu? Blog wnętrzarski Green Canoe podpowiada, jak wybierać i łączyć kolory korzystając z wzorników i testerów farb.

Obejrzyj video