Chat with us, powered by LiveChat

Zmień swój dom
z Dekoralem

Zmień swój dom<br/> z Dekoralem

Kolory to ważna część naszego życia. Inspirują, dają nam radość i wytchnienie.
Dekoral od lat towarzyszy Polakom w projektach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów. 
Sprawdź, co jest modne w tym sezonie i wybierz swoją ulubioną aranżację.

 

NOWY KATALOG INSPIRACJI DEKORAL!


Lubisz wiedzieć co jest modne w danym sezonie? Zajrzyj koniecznie do naszego nowego katalogu, w którym przedstawiamy najnowsze trendy wnętrzarskie. W bogatych paletach Dekoral znajdziesz kolory inspirowane barwami nieboskłonu (Jak w niebie), ciepłymi odcieniami ziemi (Blisko ziemi) oraz nasyconymi i relaksującymi zieleniami (Zielony rytuał). Nie zabrakło również energetycznych i neonowych kolorów dla odważnych (Bez granic). Zainspiruj się już teraz! 
Obejrzyj katalog

Kolor Roku 2020 - Blue Clouds. Poczuj się jak w niebie!


Przedstawiamy kolor roku 2020 marki Dekoral. Zgaszony błękit Blue Clouds z palety farby Home & Style to stabilność, miękkość, najbardziej niematerialny z kolorów z całego spektrum. Patrzymy w niebo, w siną dal albo na bezkres morza, by oddać się refleksji nad tym, dokąd zmierzamy. Ten kolor ma w sobie spokój i łagodność – nie zawłaszcza naszej uwagi we wnętrzach i pozostawia przestrzeń dla skupienia i prostych przyjemności.

Czytaj dalej

Odkryj nowy TRENDBOOK BRW jesień/zima!


Najmodniejsze w tym sezonie trendy wnętrzarskie znajdziecie w przewodniku firmy Black Red White. Eksperci BRW podpowiadają, jak dobierać meble i dodatki, by tworzyły harmonijną całość i współgrały z naszym stylem życia. A wszystko to z bogatą paletą kolorów Dekoral Home & Style! 
Obejrzyj katalog

Jak korzystać
z próbników
i testerów?


Jak spośród setek kolorów wybrać idealny odcień do sypialni czy salonu? Blog wnętrzarski Green Canoe podpowiada, jak wybierać i łączyć kolory korzystając z wzorników i testerów farb. Obejrzyj video

Modne inspiracje