Chat with us, powered by LiveChat

Zmień swój dom
z Dekoralem

Kolory to ważna część naszego życia. Inspirują, dają nam radość i wytchnienie.
Dekoral od lat towarzyszy Polakom w projektach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów. 
Sprawdź, co jest modne w tym sezonie i wybierz swoją ulubioną aranżację.

Zasmakuj w Avocado Kolor roku 2019


Ciemna zieleń Avocado to kolor marki Dekoral na rok 2019. I nie bez powodu. Zieleń podbija polskie wnętrza, bo to nie tylko piękny kolor, ale też wyraz tęsknoty za naturą jako kolebką dobrego, zdrowego życia. Trudno o bardziej symboliczną barwę, ale też mało który kolor ma tak silne oddziaływanie psychofizyczne. Zieleń przede wszystkim koi zmysły, dlatego od zawsze była symbolem spokoju i odnowy.

Czytaj dalej

Jak korzystać
z próbników
i testerów?


Jak spośród setek kolorów wybrać idealny odcień do sypialni czy salonu? Blog wnętrzarski Green Canoe podpowiada, jak wybierać i łączyć kolory korzystając z wzorników i testerów farb.
Obejrzyj video

Modne inspiracje

Zabawa kolorami czyli przepis na pokój młodzieżowy


Nasza recepta na udany początek roku szkolnego? Poszaleć z kolorami! Powrót do nauki na pewno będzie łatwiejszy w odnowionym pokoju, szczególnie jeśli młody lokator sam zadecyduje o zmianach w swoim królestwie.

Czytaj dalej

Katalog inspiracji Dekoral


Obejrzyj pomysły na piękne wnętrza i zobacz, jakie kolory są modne w tym sezonie. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne pastele, czy marzy Ci się ściana w kolorze czerwonego wina, w paletach Dekoral znajdziesz coś dla siebie.
Obejrzyj katalog

Wnętrzarskie Trendy BRW


Najmodniejsze w tym sezonie trendy wnętrzarskie znajdziecie w przewodniku firmy Black Red White. Eksperci BRW podpowiadają, jak dobierać meble i dodatki, by tworzyły harmonijną całość i współgrały z naszym stylem życia. A wszystko to z bogatą paletą kolorów Dekoral Clean & Color! 
Obejrzyj katalog