Chat with us, powered by LiveChat

Zmień swój dom
z Dekoralem

Kolory to ważna część naszego życia. Inspirują, dają nam radość i wytchnienie.
Dekoral od lat towarzyszy Polakom w projektach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów. 
Sprawdź, co jest modne w tym sezonie i wybierz swoją ulubioną aranżację.

Wszystkie kolory Bożego Narodzenia


Boże Narodzenie to prawdziwie barwny festiwal z długą tradycją, a kolorów w palecie grudniowego święta mamy całkiem sporo. Znajdują się tu nie tylko czerwień i zieleń, ale też inne magiczne kolory pełne znaczeń.

Czytaj dalej

Poczuj Świąteczny klimat z Dekoralem i zmaluj własne ozdoby na choinkę!


Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów, przygotowań świątecznych dekoracji. Znudziły Ci się już kolorowe bombki, czy metalowe reniferki, które wieszasz, co roku na choince? Czy musisz od razu kupować nowe? Niekoniecznie. Przy odrobinie fantazji możesz pomalować własne, tworząc nowe i oryginalne ozdoby.

Obejrzyj video

Jak korzystać
z próbników
i testerów?


Jak spośród setek kolorów wybrać idealny odcień do sypialni czy salonu? Blog wnętrzarski Green Canoe podpowiada, jak wybierać i łączyć kolory korzystając z wzorników i testerów farb.
Obejrzyj video

Modne inspiracje

Zasmakuj w Avocado Kolor roku 2019


Ciemna zieleń Avocado to kolor marki Dekoral na rok 2019. I nie bez powodu. Zieleń podbija polskie wnętrza, bo to nie tylko piękny kolor, ale też wyraz tęsknoty za naturą jako kolebką dobrego, zdrowego życia. Trudno o bardziej symboliczną barwę, ale też mało który kolor ma tak silne oddziaływanie psychofizyczne. Zieleń przede wszystkim koi zmysły, dlatego od zawsze była symbolem spokoju i odnowy.

Czytaj dalej

Katalog inspiracji Dekoral


Obejrzyj pomysły na piękne wnętrza i zobacz, jakie kolory są modne w tym sezonie. Niezależnie od tego, czy lubisz delikatne pastele, czy marzy Ci się ściana w kolorze czerwonego wina, w paletach Dekoral znajdziesz coś dla siebie.
Obejrzyj katalog

Wnętrzarskie Trendy BRW


Najmodniejsze w tym sezonie trendy wnętrzarskie znajdziecie w przewodniku firmy Black Red White. Eksperci BRW podpowiadają, jak dobierać meble i dodatki, by tworzyły harmonijną całość i współgrały z naszym stylem życia. A wszystko to z bogatą paletą kolorów Dekoral Clean & Color! 
Obejrzyj katalog