Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Wybierz kolekcję kolorystyczną

 

SKLEP DEKORAL ALLEGRO


Sprawdź ofertę naszych produktów w oficjalnym sklepie Dekoral Allegro. Sięgnij po farby i emalie, którym zaufały miliony Polaków.

Kup na Allegro
 


Zapomnij o godzinach spędzonych na dobieraniu kolorów ścian. Za pomocą kilku kliknięć stwórz realistyczną wizualizację Twojego mieszkania w wybranych kolorach. Z programu możesz swobodnie korzystać na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie.

Przejdź do Wizualizera
 

Zamów tester koloru

Planujesz malowanie i nie wiesz jaki kolor wybrać? Możesz przetestować kolor przed malowaniem, dzięki testerom Dekoral. Przejdź na stronę i zamów testery, aby wybrać wymarzony kolor.

Zamów tester

Paleta Roku 2021: Przytulność


Odkryj 4 niezwykłe kolory z palety farby lateksowej Clean & Color, które wprowadzą do wnętrza spokój i ukoją zmysły. Włoskie Latte i Kawowy Aromat to barwy z palety ziemi, które przywodzą na myśl aromatyczną kawę o poranku. Delikatna Mięta wniesie do Twojego domu odrobinę orzeźwienia i lekkości , a Lekka Cegła to organiczna, rozgrzewająca barwa, która otuli Cię bezpieczeństwem i przywróci harmonię. Łącz 4 kolory do woli i stwórz pełną ciepła przystań dla siebie i swojej rodziny! 


Czytaj dalej

Inspiracje Dekoral
Obejrzyj inspirujące połączenia, które proponujemy. Zobacz jakie propozycje przygotował nas zespół projektantów, które podążają za światowymi trendami.

  Czytaj dalej