Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Wybierz kolekcję kolorystyczną

 

SKLEP DEKORAL ALLEGRO


Sprawdź ofertę naszych produktów w oficjalnym sklepie Dekoral Allegro. Sięgnij po farby i emalie, którym zaufały miliony Polaków.

Kup na Allegro
 


Zapomnij o godzinach spędzonych na dobieraniu kolorów ścian. Za pomocą kilku kliknięć stwórz realistyczną wizualizację Twojego mieszkania w wybranych kolorach. Z programu możesz swobodnie korzystać na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie.

Przejdź do Wizualizera
 

Zamów tester koloru

Planujesz malowanie i nie wiesz jaki kolor wybrać? Możesz przetestować kolor przed malowaniem, dzięki testerom Dekoral. Przejdź na stronę i zamów testery, aby wybrać wymarzony kolor.

Zamów tester

KOLOR ROKU 2022: DRZEWO OLIWNE

 

Barwa, która będzie wieść prym w nadchodzącym roku, to przytulny i elegancki zarazem szarozielony odcień Drzewo Oliwne z palety farby lateksowej Dekoral Moc Koloru. Wybór tej wyjątkowej barwy oznacza wprowadzenie do wnętrza odrobiny natury, świeżości i harmonii, czyli wszystkiego tego, co daje nam kontakt z przyrodą. Czerpanie energii z natury w domu? To możliwe z naszym nowym Kolorem Roku Dekoral!Czytaj dalej

 

Inspiracje Dekoral
Obejrzyj inspirujące połączenia, które proponujemy. Zobacz jakie propozycje przygotował nas zespół projektantów, które podążają za światowymi trendami.

  Czytaj dalej