Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Inspiracje kolorystyczne

Inspiracje kolorystyczne

Kolory to ważna część naszego życia. Inspirują, dają nam radość i wytchnienie.
Dekoral od lat towarzyszy Polakom w projektach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów. 
Sprawdź, co jest modne w tym sezonie i wybierz swoją ulubioną aranżację.

 

Kolor roku 2024: Różowy brzoskwiniowy


Szukając koloru roku 2024 wzięliśmy pod uwagę odcienie, które potrafią wykreować w przestrzeni równocześnie zdrowy optymizm, jak i atmosferę spokoju. Miękkie, świetliste pastele we wnętrzach mają teraz swój czas i wydają się doskonale spełniać oczekiwania.

Czytaj dalej

JAKI KOLOR PASUJE DO MIĘTOWEGO? POMYSŁY NA MODNE ARANŻACJE


Jeśli chcesz rozjaśnić swój salon lub kuchnię i wprowadzić do nich nieco energii, postaw na miętowy kolor ścian. Orzeźwiająca mięta stanowi jeden z aktualnych trendów w branży wnętrzarskiej, zwłaszcza w neonowym wydaniu. Oto kilka pomysłów na niebanalne i kreatywne wnętrze w nowoczesnej odsłonie! 

Czytaj dalej

JAK KOLOR WPŁYWA NA SEN CZŁOWIEKA?


Wybierając kolor ścian do sypialni warto kierować się nie tylko aktualnymi trendami, ale też wziąć pod uwagę wpływ poszczególnych kolorów na nasze samopoczucie. Zdecyduj się na te, które niosą ukojenie, a z łatwością zaśniesz i zregenerujesz siły po ciężkim dniu. Jak kolor wpływa na sen człowieka? Przeczytaj, by dowiedzieć się, co udało się ustalić naukowcom. 

Czytaj dalej

TRENDY W KOLORACH

KOLORY ŚCIAN I SUFITÓW – 9 NAJWAŻNIEJSZYCH ZASAD W DOBIERANIU KOLORÓW FARB


Jak dobierać kolory farb tak, by pasowały do wnętrza i jednocześnie nie rywalizowały ze sobą? W artykule opowiadamy o zasadach komponowania barw i wyrażaniu własnego stylu przez aranżację domowej przestrzeni. Zapraszamy do lektury! 

Czytaj dalej

ZOBACZ WIĘCEJ INSPIRACJI