Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Paleta Roku 2021: Przytulność.

Z miłości do błogości!

Paleta Roku 2021: Przytulność. </p>Z miłości do błogości!

Nadchodzi nowy sezon, a w nim? Tym razem bierzemy kierunek na wnętrze i wybieramy się na poszukiwania dobrostanu psychicznego i fizycznego. Nowa Paleta Roku 2021 znakomicie oddaje nasze potrzeby i pragnienia. Obecnie spędzamy w swoich domach znacznie więcej czasu niż wcześniej. Już dawno wnętrza nie odegrały tak ważnej roli w naszym życiu, jak w nowej rzeczywistości. Na niewielkiej przestrzeni musieliśmy zamknąć cały nasz świat – to, co prywatne, intymne i to, co społeczne (home office, nauka w domu). Każdy miał okazję przyjrzeć się swoim czterem ścianom na nowo i pomyśleć, jak sprawić by domowe otoczenie było wspierające i wpływało korzystnie na samopoczucie. Poczuliśmy potrzebę więzi i kontaktu. Z naturą, ze sobą i z innymi. W odpowiedzi na tę potrzebę powstała paleta barw Przytulność. Kolory od zawsze budzą skojarzenia i wpływają na nasze emocje. Dlaczego ich nie wykorzystać, by poczuć się lepiej? Nasza Paleta Roku 2021 jest na to najlepszym sposobem.

Tym razem bierzemy kierunek na wnętrze i wybieramy się na poszukiwania dobrostanu psychicznego i fizycznego
home office, nauka w domu

 

Paleta Roku 2021 - będzie przytulnie!

Jeśli szukasz sposobu na przytulną aranżację oraz wsparcia w wyborze dobrze zbalansowanych barw do swojego wnętrza, mamy dla Ciebie znacznie więcej niż Kolor Roku 2021. Nasi klienci mogą liczyć na całą paletę, dzięki której we wnętrzu zapanuje przyjemny, sprzyjający relaksowi klimat. Paleta Przytulność to 4 kolory, uosabiające poczucie komfortu i pewności. To niezwykle udany kwartet barw z palety farby lateksowej Dekoral Clean & Color, który wprowadzi do wnętrza spokój, ukoi zmysły i zachwyci prostotą. Jeśli szukasz ciepłego tła dla regeneracji i chcesz stworzyć przestrzeń, w której poczujesz się bezpiecznie, Paleta Roku 2021 Przytulność spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Składa się z ciepłych barw, stanowiących wyraz celebracji naturalnego piękna. W czasie gdy nasze zapotrzebowanie na życzliwość rośnie, otoczenie przytulnych i kojących barw przywraca równowagę i stanowi relaks dla umysłu. Paleta Roku 2021 Przytulność znakomicie oddaje tęsknotę za więziami międzyludzkimi oraz klimat kojącej nostalgii.

Paleta Roku 2021 - będzie przytulnie!

 

Domowa elegancja

W zestawieniu uwzględniono 2 barwy neutralne, będące elegancką alternatywą dla szarości. Włoskie Latte i Kawowy Aromat z palety farby lateksowej Dekoral Clean & Color znakomicie zastępują chłodne barwy, tworząc idealną przestrzeń dla komfortu, optymizmu i uważności. To łagodne beże, którym towarzyszą spokojne, średnie, pochodzące z natury tony. Wśród nich znajdziemy Lekką Cegłę, czyli ciepły i spokojny pomarańcz oraz Delikatną Miętę o chłodnym, niebieskawym odcieniu, oba odcienie są również z palety farby lateksowej Dekoral Clean & Color. Kolor Roku 2021 zastępują idealnie współgrające ze sobą barwy, stanowiące efektowny balans odcieni ziemi i powietrza. Przytulność to pełna nadziei, inspirowana naturą paleta, która znakomicie oddaje aktualne nastroje i potrzeby współczesnych ludzi. Otulająca moc beżów i pomarańczowego koloru uzupełniona przez pełen powietrza i świeżości miętowy stanowi doskonałą bazę dla bezpiecznego i nastrojowego wnętrza.

Domowa elegancja

 

Dlaczego nie jeden Kolor Roku 2021, lecz więcej? By ułatwić naszym klientom znalezienie równowagi w obliczu nieznanego i pomóc w aranżacji niosących optymizm i ukojenie wnętrz. Włoskie Latte i Kawowy Aromat to barwy z palety ziemi, które przywodzą na myśl aromatyczną kawę o poranku. Delikatna Mięta wprowadzi do wnętrza odrobinę orzeźwienia i lekkości. Ten świeży odcień znakomicie poprawia nastrój. W Palecie Roku 2021 znajdziemy też Lekką Cegłę. Ta organiczna, rozgrzewająca barwa otuli Cię bezpieczeństwem i przywróci harmonię.

Delikatna Mięta wprowadzi do wnętrza odrobinę orzeźwienia i lekkości

 

Odnajdź spokój i harmonię w nowych barwach

Wykorzystaj nową Paletę Roku 2021, by tworzyć dowolne kombinacje w całym mieszkaniu lub wybranym pomieszczeniu. Pobudź swoją kreatywność, miksuj odcienie i zmieniaj proporcje. Niech przytulne kolory staną się Twoim schronieniem. Kawowy Aromat, Włoskie Latte, Lekka Cegła i Delikatna Mięta z palety farby lateksowej Dekoral Clean & Color znakomicie komponują się z zielenią roślin, drewnem mebli oraz naturalnymi dodatkami. To dobry wybór do wnętrz w każdym stylu. Sięgnij po pełną ciepła Paletę Roku 2021 i wykorzystaj dostępne w niej kolory, by stworzyć przytulną przystań dla siebie i swojej rodziny.

Odnajdź spokój i harmonię w nowych barwach
Niech przytulne kolory staną się Twoim schronieniem
Sięgnij po pełną ciepła Paletę Roku 2021