Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

DEKORAL PERFECT to nowoczesna, silnie kryjąca farba lateksowa przeznaczona do dekoracyjnego i renowacyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Najwyższa siła krycia i wysoka wydajność gwarantuje szybkie przeprowadzenie prac malarskich i zaoszczędzi Twój czas. Farba Perfect kryje kolor w dwóch warstwach, a w przypadku przemalowania ścian białych bez tłustych plam i przebarwień wystarczy tylko jedna warstwa! Już teraz znajdziesz ją na sklepowych półkach.

Jak przemalować kolorową ścianę na biało? Zobacz film, w którym nasz ekspert pokazuje jak szybko i skutecznie możesz uzyskać śnieżnobiałe ściany wybierając farbę o wysokiej sile krycia - Dekoral Perfect.

Marzysz o idealnym suficie w mieszkaniu? Farba Dekoral Perfect ułatwi Ci to zadanie! Jej formuła pozwala pokryć powierzchnię sufitu, nie pozostawiając nieestetycznych smug. Co więcej, farba nie chlapie i łatwo się rozprowadza! Zobacz poradnik z ekspertem naszej Akademii Technicznej i dowiedz się jak prawidłowo pomalować sufit.

PERFECT. ŚNIEŻNOBIAŁA
FARBA LATEKSOWA. SUPERKRYJĄCA, MATOWA.


Wysoka siła krycia umożliwia szybkie wykonanie prac z doskonałym efektem końcowym. Matowa powłoka – produkt rekomendowany na ściany i sufity. 

Przejdź do produktu