Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Marka Dekoral

photoDekoral_2.jpg
 

Kolory to ważna część naszego życia. Inspirują, dają nam radość i wytchnienie. Dekoral od lat towarzyszy Polakom w projektach wnętrzarskich, podpowiadając jak łączyć barwy i kreować swój własny styl. Dziś Dekoral jest jedną z najpopularniejszych na polskim rynku marek farb, rozpoznawaną przez 81% Polaków. Dekoral oferuje farby białe i kolorowe do ścian i sufitów, farby fasadowe oraz emalie do drewna, metalu i betonu. Palety kolorystyczne Dekoral komponowane są w uwzględnieniem najnowszych trendów i obejmują ponad 300 kolorów gotowych. 

W roku 2010 marka Dekoral dołączyła do amerykańskiego koncernu PPG Industries – światowego lidera w produkcji farb i lakierów, notowanego na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych i liście Fortune 500. Dzięki międzynarodowej wymianie wiedzy i doświadczeń wspólnie doskonalimy nasze produkty, by stawały się piękniejsze, trwalsze i wygodne w użyciu.

Przez ponad 20 lat obecności na rynku, marka Dekoral stała się synonimem nieograniczonych możliwości kolorystycznych i najwyższej jakości produktów – wielokrotnie doceniana w rankingach i plebiscytach. Ostatnio uhoronowana złotym tytułem Budowlanej Marki Roku 2019 w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne".

Doceniana nie tylko wśród Klientów indywidualnych, ale także i wykonawców czy architektów. Niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w sprzedaży farb białych w Polsce. Dekoral to marka nowoczesna, modna i prestiżowa, czerpiąca z tradycji, a jednocześnie stale poszukująca innowacji i kreująca rynkowe trendy. Bogata oferta produktów wysokiej jakości to jeden z najważniejszych filarów realizacji nowej strategii marki Dekoral.