Chat with us, powered by LiveChat
Przejdź do sklepu Newsletter
Przejdź do sklepu KUP TESTER KOLORU →
Newsletter ZAPIS NA NEWSLETTER →

Szałwia, czyli powrót do natury

 Szałwia, czyli powrót do natury

Szałwiowa zieleń jest jasna, delikatnie nasycona – nie za chłodna, nie za zimna – idealna. Jak przystało na ziołowy naturalny odcień, we wnętrzach może pełnić funkcję terapeutyczną i relaksacyjną. Szałwia zdetronizowała modny do tej pory kolor zwany miętą – choć są do siebie podobne w wyrazie, to lekki zielony kolor szałwiowy jest nieco cieplejszy.

Pastelowe zielenie są, obok zieleni ciemnych i butelkowych, drugim mocnym trendem tego roku. Współczesne wnętrza pełnią dziś również rolę azylu, w którym można się skryć i odpocząć od codziennej pogoni. Chcemy żyć mądrzej i zdrowiej, w rytmie zbliżonym do natury, dlatego chętnie otaczamy się odcieniami znanymi z przyrody. Zieleń o jasnej tonacji to idealny wybór. Z naszej kolekcji polecamy szczególnie kolory Subtelna Szałwia z palety Dekoral Moc Koloru, Gałązka Rozmarynu z palety Dekoral Voice of Color czy Zieleń za Mgłą z palety Dekoral Energia Barw. Są to odcienie niezwykle

neutralne, pięknie komponujące się z innymi spokojnymi barwami jak szarości, beże, czy złamane biele. Szałwia ma uniwersalne zastosowanie, polecamy ją zwłaszcza do sypialni, gabinetu lub domowego biura. Z delikatną szałwiową zielenią wokół siebie na pewno naładujesz baterie.